Home Top menu Aktuality

Aktuality

Doprava v předvánoční sezóně

Váš neustále se zvyšující zájem o naše výrobky nás moc těší. A protože si našich zákazníků vážíme, stavíme transparentnost a upřímnost obchodu mezi naše hlavní priority. Proto si dovolujeme Vás upozornit na prodloužení dodacích lhůt během předvánoční sezóny. Zboží stále připravujeme a balíme na míru zákazníkům, a proto se expedování přijatých objednávek může protáhnout o několik dní. Náš tým chráněné dílny se však vynasnaží připravit Vaše balíčky jak nejrychleji budou moct. 

Objednávky přijaté do 11. prosince 2020 budeme expedovat do Vánoc, odbavení u pozdějších objednávek nemůžeme garantovat včasné doručení.

Tímto Vás žádáme o trpělivost a děkujeme za přízeň!

více info
Datlové pokušení

A je to tady! Zdravé mlsání v podobě vynikajících datlových bonbonů z dílny lokálního výrobce.

Ochutnejte a nechte se unášet na vlně exotického sušeného ovoce v lahodné kombinaci s oříšky, kakaem anebo voňavým perníkem.

Ideální svačinka do práce i na cesty!

více info
DOPRAVA

Našich zákazníků si velmi vážíme, proto se snažíme, aby Vaše zboží bylo vždy čerstvé a co nejkvalitnější. Nemáme připravené balíčky, které jen dáme do krabice a pošleme, ale každá objednávka je vychystávána přímo na míru. Naši pracovníci chráněné dílny tak připraví produkty čerstvé a přesně podle Vašich představ, proto nám dejte chvilku, než Vám zboží odešleme. Snažíme se odesílat vše do 48 hodin po obdržení Vaší objednávky. Děkujeme za pochopení...

více info
nové logo

Naše chráněná dílna funguje už několik let, ale až nedávno jsme začali řešit logo, které by nás vystihovalo. Tady je a myslím, že se opravdu povedlo!

více info

Vítejte na našich nových internetových stránkách. S radostí Vám představujeme náš nové e-shop, který je věnovaný zejména kvalitním ořechům jak v té nejzdravější přirozené podobě, tak i ve formě mlsání...

Kromě výborných ořechů u nás najdete i další dobroty jako ovoce, samotné nebo v různých polevách, semena různých plodin a nebo směsi ořechů a ovoce. Podívejte se a najděte si svoje nejoblíbenější.

 

 

 

 

 

více info