Home Top menu O nás

O nás

Chráněná dílna Třebíčsko s. r. o.

Vítejte na internetových stránkách Chráněné dílny Třebíčsko. Myšlenka na vznik chráněné dílny se datuje k roku 2013. V naší rodinné firmě Brabec velkoobchod, která byla založena již v roce 1991, jsme zaměstnávali jednoho pracovníka se zdravotním znevýhodněním, díky němuž přišel nápad založení chráněné dílny. Lidé s handicapem mají velice málo pracovních příležitostí, kde by se mohli plnohodnotně zapojit do pracovního procesu a tím i více do běžného života. Díky velkoobchodu mohlo několik nových pracovních míst vzniknout.


Chráněná dílna byla založena v roce 2014 a v současné době zaměstnáváme 100 osob OZP/OZZ. Zaměstnanci pracují jak pro firmu Brabec velkoobchod s.r.o., tak pro Logistické centrum Třebíč a sama CHD se specializuje na dovoz, zpracování, balení a distribuci širokého sortimentu ořechů.
Od počátku naší činnosti si zakládáme na přátelském a profesionálním přístupu k našim zákazníkům, výhodných cenách a především pozitivnímu dopadu na společnost v našem blízkém okolí.

více info
Co děláme

Poskytujeme firmám náhradní plnění. Díky všestranné práci našich zaměstnanců můžeme nabídnout firmám různé druhy činností:

  • dovoz, zpracování, balení a distribuci širokého sortimentu ořechů
  • skladování, distribuce potravin
  • kompletní logistické služby
  • kompletace, balení, třídění, kontrola kvality výrobků
  • drobné rukodělné práce, výroba
  • obsluha strojů

Vlastníme certifikáty ISO 9001 a 14001.

Nabízíme službu balení Vašeho produktu do Vašich obalů nebo můžete využít naše obaly. Máme v nabídce univerzální etiketu, kterou potiskneme Vaším logem a potřebnými informacemi.

Nabízené zboží jsme schopni zabalit podle různých gramáží dle Vašeho přání. V případě zájmu nebo při odběru většího množství zboží nás kontaktujte telefonicky nebo emailem.

více info